O autorze
O Super Super:
Interdyscyplinarne studio projektowe założone w 2007 roku Przez Hannę Kokczyńską i Jacka Majewskiego. W projektowaniu zależy nam na przekraczaniu granic dlatego zajmujemy się grafiką, przestrzenią i wszystkim pomiędzy. W 2010 na terenie warszawskiego Soho Factory razem z pracowniami architektonicznymi WWAA i Projekt Praga stworzyliśmy wspólną przestrzeń do pracy Komin73. Razem ze znajomymi z Komina w 2012 utworzyliśmy Bridge, w którym realizujemy tematy z zakresu augmented reality i masowej personalizacji.
www.supersuper.pl

Sobota na Kamionku

W sobotę zapraszamy na świąteczną imprezę. Urządzamy śledzia w Kominie.

Już po raz drugi organizujemy Grand Opening Śledź. Nasza pracownia, Komin73 to miejsce na terenie Soho Factory, które stworzyliśmy wspólnie z pracowniami architektonicznymi Projekt Praga i WWAA.
Na imprezie pokażemy nasze projekty Projekt Praga i WWAA wystawią makiety budynków. Scenografia zostanie zbudowana z elementów zaprojektowanych Super Super i Michała Piaseckiego na tegoroczny festiwal Przemiany w Centrum Nauki Kopernik. Wielka ściana w stylu origami ożyje dzięki mappingowi. Imprezę rozpocznie projekcja kultowego surferskiego dokumentu EL SUEÑO, którego współtwórcę jest jeden z naszych coworkerów Mikołaj Molenda. Odbędzie się też oficjalne otwarcie świeżo zbudowanych domków konferencyjnych.Podczas Grand Opening Śledź 2 będą się tańce oraz koncert Dickie Dreams (1/2 Dick4Dick). Za taneczną część nocy odpowiadać będą założyciele stołecznej wytwórni i grupy promotorskiej S1 Warsaw. Wsparcie barowe i programowe zapewni Powiększenie i Plan B.W sobotę od rana w Soho Factory, na przeciwko Komina, w hali 15 i 16 odbędzie się 8 edycja Mustache Warsaw Yard Sale. Do kupienia ubrania, biżuteria, dizajnerskie gadżety i wszystko, co może nadawać się na niekonwencjonalny prezent. To chyba największa tego typu impreza w Warszawie. Po zakupach zapraszamy do Komina na śledzia.
W tym samym czasie, przecznicę dalej, na rogu Chodakowskiej, w dawnej drukarni imienia Rewolucji Październikowej przy Mińskiej 65 organizowana jest również duża, całodniowa impreza. Reaktor - Laboratorium Rzeźby zaprasza na wernisaże, targ, koncerty. Jest to świetna okazja żeby zwiedzić wnętrza drukarni i działające tam pracownie.W mijającym tygodniu przy Mińskiej 14/1 otworzył się Super Salon. Ta mini galeria i księgarnia oferująca niezależne wydawnictwa na weekend przenosi się na Moustache Yard Sale.
Trwa ładowanie komentarzy...